Serwis znalezionych fraz
aaaashineeaaaa

Temat: Oprawa Jedynki

Ta oprawa chyba nie jest typowo wielkanocna - brakuje pisanek, kurczaków i zajączków.

Dlatego mogłaby być przez całą wiosnę. Dla mnie era ,,Kwiatów'' już minęła. Poza tym 6 lat to dość dużo na puszczanie danej oprawy. W końcu słynna kula była przez 3 lata (92-95), no może z modyfikacjami można uznać, że do 2000. TVN też trzymał grafikę przez 6 lat.


Źródło: mediasite.boo.pl/forum/viewtopic.php?t=674Temat: . . . Nasza grafika - obrazki . . . cz . 24 . . .
Inko-ni serdecznie dziękuję za życzenia. Gagako za co dziękujesz? Ja tobie wdzięczna jestem za piękne prace. Cudowne jest to żółteczko z kurczaczkiem.Chrystus jak z ołtarza w starym kościele.Mnie epoka baroku tu pasuje. Podziękowania za życzenia klasą same w sobie. Miodzio. Oliwko odświętnie ubrane ptaszki już gotowe do uroczystego śniadania. Roniu najbardziej mi się podoba pudelek wielkanocny. Basiu1247 mistrzyni kolorystyki. Zrobiłaś te kolory niebiańsko. Za tę barwną ucztę wielkie brawa dla ciebie. Kurczaczki- zawadiaczki zmuszają do uśmiechu. Takie lubię, pełne animuszu. Ajaks zjawiskowe prace. Emerytko już wiosnę czujesz. Nawet wiatr ciepły i przyjazny pokazałaś. Sireno króliczek wdzięcznie łapkę podaje. Idealnie dobrałaś tło do jego futerka.A-nitko subtelne te życzenia. Śliczne skromnością. Tak, tak, tak Tamoro wiosna to barwy mocne, rzucające się w oczy. One muszą być soczyste żebyśmy tętno nowego życia poznali. Tar-ninko dalej czarujesz widokami Tarnowa. Samo zdjęcie już jest godne podziwu. Cienie na tym dywanie łąkowym urzekające. Sellenhel oklaski za animacje, podziękowania za życzenia. Kris udało się. Dobry nastrój nas nie opuści jak sobie przypomnimy te twoje pisanki. Akusiu ślicznie napisałaś , ale grafiki nie ma. To ja życzę ci czasu na robienie prac.Basiu73 udanego wyjazdu.
Źródło: klub.senior.pl/showthread.php?t=6753


Temat: TOMB RAIDER: Easter Egg Contest!
ROZWIĄZANIE KONKURSUChciałem zacząć od serdecznych gratulacji dla WSZYSTKICH odważnych uczestników! Miło było patrzeć na rosnące zainteresowanie zabawą i każde kolejne przysyłane prace

Po zaaaaaaaażartych dyskusjach, moderacji WoTR w końcu udało się wyłonić zwycięzców! Chociaż wszystkie prace wydały nam się godne nagrodzenia, musieliśmy wybrać mistrzów każdej kategorii i właśnie ich obdarować naszą łaską!

Zwycięzcą w kategorii
Najzajebistszy Wielkanocny Rysunek
został:

Spoiler: Bobonton2


Zaplusowały żywe kolory, bardzo ciekawy pomysł, staranne wykonanie. Biedny Artur wciśnięty w pisankę rozłożył nas na łopatki. Mamy szczerą nadzieję, że to nie jest Twoja ostatnia praca i jeszcze nas zaskoczysz swoją pomysłowością biorąc udział w kolejnych WoTRowych figielkach.

Zwyciężczynią w kategorii
Najbardziej Odjechane Opowiadanie Wielkanocne
została:

Spoiler: Esmeralda


Mimo bardzo młodego wieku i niezbyt wielkiej wiary w swoje poetyckie siły, ta Pannica dosłownie zauroczyła nas swoją historią. Starannie napisane, ciekawe opowiadanie, pobudzające wyobraźnię (szczególnie moją dość niebezpiecznie wybujalą ). Czyta się lekko i przyjemnie. Mimo tego, że autorka amputowała wiele kończyn naszej ukochanej bohaterki, to historia "podróżniczki, która walczyła z kurczakiem" zdecydowanie zasługuje na miejsce I!

Postanowiliśmy wyróżnić kilka osób, które znalazły się o włos od zwycięstwa! Oto one:

Spoiler: ninti (grafika) al-Kahinat (opowiadanie) oraz millo (opowiadanie)


Jakiekolwiek by nie były wyniki, to w tym konkursie nie ma przegranych! Mam nadzieje, że każdy świetnie się bawił tworząc przepiękne prace i biorąc udział w zabawie

Serdecznie gratuluje wszystkim odważnym i zapraszam do kolejnych wspólnych figli!

Do zwycięzców: proszę o kontakt ze mną (kluz_kaa) w sprawie ustalenia rang.

Źródło: laracroft.pl/forum/viewtopic.php?t=1856


Temat: Łańcuch zdjęć
http://k_sidorczuk.republika.pl/grafika/pisanka.jpg


Kurczak wielkanocny
Źródło: gry.isko.net.pl/forum/showthread.php?t=20shinee